GTD 2020 ye İstanbul Boğazında merhaba dedi…

GTD YENİ YILA İSTANBUL BOĞAZINDA MERHABA DEDİ

Gastronomi Turizmi Derneği yeni yıla üyeleri,basın konseyi üyeleri ve çok değerli konukları ile birlikte merhaba dedi. İstanbul Boğazının mavi sularında Den Den Mega yatta yapılan etkinliğe çok yoğun katılım oldu. Program boyunca eksilmeyen Türk Sanat müziği sanatçısı Arzu Akçay ve saz arkadaşları, Can kebapın sponsorluğunda lezzetli yemek servisleri ile herkes yeni yılı güzel dilekleri ile karşıladı.Gecenin sürprizi Hayriye Akman’ın GTD için hazırladığı pasta oldu.

Davetin açılış konuşmasını yapan GTD başkanı Gürkan Boztepe 2019 yılını uğurlamaya hazırlandığımız davetimizde sizi özel lezzetlerle ve müzikle başbaşa bırakıyorum dedi,

 Eğlencenin ve paylaşımların eksilmediği yemeğe Kültür Turizm ve Sağlık E. Bakanı Bülent Akarcalı, Peru Ticaret Ateşesi Hugo Guavez, Concierge Başkanı Adnan Öner, TÜRSAB İkinci Başkanı Ali Bilir, Türk Hava Yolları Nepal Müdürü Abdullah Tuncer Keçecioğlu, Hatay Antakya Dayanışma Derneği Başkanı Fahir Semir Abacı, Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Salih Güney, Akdeniz Gastronomi Aşçılar Derneği Başkanı Murat Baziki, İ Mice Derneği Başkanı ve TÜRSAB YK üyesi Hüseyin Kurt, Alaçatı Farkında Platformu Başkanı Mehmet Ali Akbulut ve çok değerli konuklar katılım sağladılar.