RadissonBlu Hotel Kayseri’de, rüyalar gerçeğe dönüşüyor…

 

 

RadissonBlu Hotel Kayseri’de, rüyalar gerçeğe dönüşüyor

Artaş İnşaat Grubuna bağlı olan RadissonBlu Hotel Kayseri, tarihi kadim şehrin merkezinde, Kayserililerin özel davetlerine ev sahipliği yapıyor. Kayseri’nin 5 yıldızlı oteli RadissonBlu Hotel Kayseri’de, rüyalar gerçeğe dönüşüyor. Benzersiz ödeme kolaylığı sağlanırken, tüm Bonus özellikli kartlar ve Miles&Smileskartlarına peşin fiyatına 3+3 taksit imkânı ile ödeme seçenekleri sunuluyor.
Ailelerin mutluluklarına ortak olduklarını ifade eden RadissonBlu Hotel Ziyafet Satış Şefi Tuğba Korkmaz, şunları söyledi:
“Otelimizde; düğün, nişan, kına gecesi, gelin hamamı, babyshower, doğum günü veya iş yemekleri dahil her türlü organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Enfes yemek menülerinden müziğe kadar her türlü ayrıntıyı,uzman personelimiz danışmanlığında sunuyoruz. Herhangi bir organizasyonunu otelimizde gerçekleştirmiş olan davet sahiplerinin, daha sonra tekrar ihtiyaç duydukları her davet için, akıllara gelen ilk yer olduğumuzun bilgisini alıyoruz. Ailelerin mutlu anlarına ortak olmanın ve başarılı organizasyonlara imza atmanın ekip olarak gururunu yaşamaktayız” dedi.

650 kişilik Balo Salonunda hizmet sunuyor

Balo Salonunun 650 kişilik olduğunu anlatan Tuğba Korkmaz, konuşmasına şöyle devam etti: “Sütunsuz 760 metrekare ve 6,2 metre tavan yüksekliği olan Balo Salonumuz, çeşitli oturum seçenekleri ile her türlü büyük organizasyona uygundur. Balo salonumuz da ayrıca, son teknoloji ürünü ses – görüntü sistemlerini ve ücretsiz yüksek hızlı interneti misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz. 650 kişilik geniş ve sütunsuz balo salonumuz, her türlü özel dekorasyona imkan da veriyor. Salonun girişindeki fuaye alanı, on metre tavan yüksekliği ve geniş bir alana sahip olması ile, karşılama masası, kokteyl ve grup fotoğraf çekimi gibi davet öncesi etkinliklere son derece uygundur” diye konuştu.

Şık süsleme, güzel müzik

Otelde menü fiyatına dâhil olarak masa ve sandalye giydirme, salonların ışığını yansıtacak ayna tablalar, son derece şık ve özel şamdan seti ve çiçek aranjmanının davet sahiplerine sunulduğunu kaydeden Tuğba Korkmaz, menü fiyatı dışında kalan müzik, video ve fotoğraf hizmetlerinde de rehberlik ettiklerini kaydetti. Kaliteli servis hizmeti verdiklerinin altını çizen Tuğba Korkmaz, “Otelimiz, uluslararası kalitesini ispat etmiştir ve sınıfında dünyanın en iyi RadissonBlu otelidir. Ekip olarak, misafirlerimizin memnuniyetinin en üst düzeyde olması,en büyük hedefimizdir” dedi.

Lezzette iddialı

Otelde, çeşitli damak tatlarına ve davet özelliklerine göre farklı menü alternatiflerinin sunulduğunu belirten Tuğba Korkmaz, şunları kaydetti:
“Organizasyonun özelliklerine ve misafirlerin zevklerine göre, ara sıcak ve ana yemek seçimlerinde esnek seçenekler sunarak, her davetin özel kılınması sağlıyoruz. Yemeklerimizin en büyük özelliği, kaliteli satın alımın yanı sıra, usta ellerce hazırlanarak, her davette taze yapılıp servis edilmesidir. Hijyenik koşul ve ISO 9001 standardı altında, usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzeti kanıtlanmış ziyafet menüleri ile düğünler ve tüm organizasyonlar, damaklarda derin bir haz bırakıyor” şeklinde konuştu.

Çiftlere bir hediye, Otel’den…
Düğün organizasyonlarında RadissonBlu Hotel Kayseri’yi tercih eden çiftlere, bir hediye de Otel’den sunuluyor. 350 kişi ve üzeri düğün organizasyonlarında,Artaş Grubu bünyesindeki İstanbul’daki BW PLUS ThePresident Hotel, BW Citadel Hotel veya Avrupa ResidenceSuites’in birinde,çiftlere iki gece konaklama hediyesi bulunuyor.